استفاده از ظرفيت نيپك در طرح‌هاي توسعه‌اي صنعت مس

استفاده از ظرفيت نيپك در طرح‌هاي توسعه‌اي صنعت مس 1080 720 nipec nipec

مديرعامل شركت مس عنوان كرد :

استفاده از ظرفيت نيپك در طرح‌هاي توسعه‌اي صنعت مس

محمدرضا بني‌اسدي‌راد در ديدار نوروزي با سيد حجت‌الله موسوي مديرعامل صندوق بازنشستگي و محمد بهداروند مديرعامل شركت نيپك گفت: با توجه به این‌که نيپك در سال‌هاي گذشته در بسياري از پروژه‌هاي توسعه‌اي صنعت مس درگير بوده است مي‌توان از ظرفيت‌هاي اين شركت در پروژه‌هاي توسعه‌اي شركت مس بیشتر استفاده كرد.

مديرعامل شركت مس با بيان اين مطلب و با اشاره به اين‌كه شركت نيپك در سال گذشته و در جريان پروژه‌ اسيد سولفوريك مجتمع مس سرچشمه عملكرد خوبي از خود نشان داد گفت: در حال حاضر شركت نيپك بايد دانش فنی بخش مهندسي را ارتقاء  و با رويكرد پروژه محور تاثير گذاري بيشتري بر طرح‌هاي توسعه‌اي صنعت مس داشته باشد.

به گفته مديرعامل شركت مس طي سال‌هاي گذشته نيپك در بخش تغليظ و ليچينگ مس، آهك و موليبدن فعاليت‌هاي خوبي داشته است؛ بنابراين بايد از اين توانايي در راستاي فعال‌سازي معادن كوچك و متوسط و فعاليت در بخش مهندسي تغليظ و ليچينگ اين معادن استفاده كرد.

تجربه‌هاي موفق نيپك در احداث كارخانجات ذوب و اسيد

سيد حجت‌الله موسوي در ادامه اين جلسه گفت: شركت نيپك يكي از مجموعه‌هاي موفق شركت سرمايه‌گذاري و صندوق بازنشستگي است كه در بسياري از طرح‌هاي توسعه‌اي صنعت مس دخيل بوده است.

وي با بيان اين‌كه اين شركت علاوه بر انجام برخي از طرح‌هاي صنعت مس به دنبال انجام پروژه‌هاي حوزه‌هاي ديگر معدني و صنعتي است اظهار داشت: هم‌اكنون مي‌توان از نيپك به‌عنوان يكي از شركت‌هاي موفق در حوزه ذوب و اسيد نام برد.

تجربه موفق 25 ساله؛ از طلا تا سنگ‌آهن

محمد بهداورند مديرعامل شركت نيپك در بخش ديگري از اين جلسه و در تشريح فعاليت‌ها و اقدامات شركت نيپك گفت: طي سال‌هاي گذشته پروژه‌هاي بسيار خوبي در شركت انجام شده و ماحصل آن رسوب دانش و دروس آموخته با ارزشی می باشد که سرمایه این شرکت در ادامه راه خواهد بود .

مديرعامل شركت نيپك افزود: همچنين در سال جاري تلاش خواهيم كرد تا با ورود به سایر بخشهای حوزه صنعت و معدن نسبت به ارتقاء سطح کمی ، کیفی و افزایش سود آوری اقدام لازم بعمل آید .

وي با اشاره به تجربه 25 ساله نيپك در ليچينگ مس و طلا و كارخانجات تغليظ مس، سنگ آهن و موليبدن تأکید كرد: با توجه به پتانسيل‌هاي تخصصي نيروي انساني نيپك مي‌توانيم در بسياري از حوزه‌هاي معدني و صنعتي فعاليت كنيم.