افتتاح پروژه افزایش ظرفیت نوار نقاله شماره 2 مجتمع مس سرچشمه

افتتاح پروژه افزایش ظرفیت نوار نقاله شماره 2 مجتمع مس سرچشمه 1080 720 nipec nipec

با اهتمام شرکت نیپک صورت پذیرفت :

افتتاح پروژه افزایش ظرفیت نوار نقاله شماره 2 مجتمع مس سرچشمه

مس پرس: مهندس «حسین احمدی» مدیر مجتمع مس سرچشمه در مراسم افتتاح پروژه افزایش ظرفیت نوار نقاله شماره دو مجتمع مس سرچشمه گفت: با بهره‌برداری از این پروژه ظرفیت انتقال خاک معدن از 4770 تن در ساعت به 5500 تن در ساعت خواهد رسید.

به گزارش مس پرس به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، مدیر مجتمع مس سرچشمه با اعلام این خبر گفت: این پروژه، یک پروژه ترکیبی است و در آن از تکنولوژی خارجی و متخصصان داخلی استفاده شده است.وی تصریح کرد: پروژه نوار دو، از نظر ثبات و پایداری بسیار مهم است و این پروژه محصول همکاری مشترک معاونت مهندسی و بهره‌برداری و توسعه است.وی افزود: به امید خدا امسال رکورد چهل‌ساله تولید مس محتوی را در سرچشمه خواهیم زد و چشم‌انداز روشنی خواهیم داشت.احمدی ادامه داد: در مجتمع مس با پتانسیل‌هایی که وجود دارد و با تلاش و دانش همکاران تا سال 1404 در تولید مس محتوی رتبه خوبی در جهان و خاورمیانه به دست خواهیم آورد.

خاطر نشان میگردد نوار نقاله شماره 2 مجتمع مس سرچشمه رفسنجان یکی از تجهیزات استراتژیک این مجتمع میباشد که به دلیل بیش از 40 سال کار عملیاتی، تقویت و اصلاح آن امری اجتناب ناپذیر بوده است. اجرای پایه بتنی و سازه فلزی جدید و سایر اصلاحات مورد نیاز بر روی نوار نقاله شماره ۲ مجتمع مس سرچشمه به صورت EPC توسط شرکت نیپک به انجام رسیده است .